Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 21 листопада 2016
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2016/11/21/meshkantsja-novgorodkivskogo-raionu-pritjagnuto-do-kriminalnoi-vidpovidalnosti-za-umisne-nevikonannja-rishennja-sudu.htm
новини, 21 листопада 2016

Мешканця Новгородківського району притягнуто до кримінальної відповідальності за умисне невиконання рішення суду


За послідовної позиції прокуратури Кіровоградської області мешканця Новгородківського району притягнуто до кримінальної відповідальності за умисне невиконання рішення суду про звільнення земельної ділянки, повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.


Зокрема, вироком суду апеляційної інстанції його визнано винним за ч. 1 ст. 382 (умисне невиконання службовою особою вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню) Кримінального кодексу України та засуджено до одного року позбавлення воді з іспитовим строком.


Мова йде про те, що засуджений самовільно зайняв земельну ділянку, належну іншій особі, та побудував на ній господарські споруди. Власник землі звернувся до суду та зобов’язав відповідача усунути перешкоди у користуванні землею. Проте, засуджений жодних дій, спрямованих на усунення перешкоди не вчинив. Більш того, він перешкоджав законним діям державних виконавців.


Зважаючи на викладене виконавча служба направила до прокуратури подання про притягнення вказаної особи до кримінальної відповідальності. В свою чергу прокуратура у суді апеляційної інстанції відстояла законність таких вимог.


На даний час, земля повернута у користування законного власника.

       


2057Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: