Дата: 22 березня 2016
новини, 22 березня 2016

Кіровоградські стрільці на зимовому чемпіонаті України вибороли три срібні медалі

У Львові завершився зимовий чемпіонат України зі стрільби кульової. Кіровоградську область представляли 12 спортсменів, вихованців комунального закладу КДЮСШ № 1 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, обласної школи вищої спортивної майстерності та ФСТ «Динамо», повідомляється на сайті міської ради.

Команда чоловіків у складі майстрів спорту України Олександра Зайцева, Юрія Беринді та Романа Неводничого у вправі ПП-3 (стрільба на 10 метрів з пневматичного пістолета) завоювала срібну медаль. Жіноча команда у складі майстрів спорту України Альони Шевченко, Лілії Нестеренко та Тетяни Селедцової у вправі МП-5 (стрільба з малокаліберної зброї на дистанції 25 метрів) посіла другу сходинку п’єдесталу. У парних змаганнях Альона Шевченко й Олександр Зайцев завоювали срібну медаль.