Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 1 вересня 2015
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2015/09/01/do-bjudzhetu-sprjamovano-maizhe-400-tis-grn-vid-realizovanogo-bezhazjainogo-maina.htm
новини, 1 вересня 2015

До бюджету спрямовано майже 400 тис.грн. від реалізованого безхазяйного майна


Протягом семи місяців 2015 року згідно актів опису і попередньої оцінки, підпорядкованими державними податковими інспекціями регіону на облік поставлено безхазяйного майна на загальну суму 44 тисячі гривень. Інформує прес-служба ГУ ДФС у Кіровоградській області.


В цілому по Кіровоградській області від реалізації скарбів, що є пам’яткою історії та культури, майна, одержаного державою в порядку спадкування чи дарування до державного бюджету з початку року спрямовано 164,6 тис.грн.

Від реалізації безхазяйного майна, знахідок, спадкового майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування до місцевого бюджету надійшло 234,3 тис.грн. 


2875Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: