Дата: 20 липня 2015
новини, 20 липня 2015

13-річний олександрієць Данило Крисько знову виборов золото

13-річний житель Олександрії Данило Крисько посів перше місце серед старших юнаків на автокросі в Дніпропетровську сьогодні.

Про це повідомив батько і тренер спортсмена Володимир Крисько, пише„Моя Олександрія”.

3-й етап Чемпіонату України з автомобільного кросу і 2-й етап Кубка України з автокросу пройшли 18-19 липня на трасі в селі Дослідному під Дніпропетровськом. У перегонах взяли участь 47 спортсменів з Києва, Запоріжжя, Мелітополя, Харкова, Одеси, Олександрії, Полтави, Кіровограда, Кременчука, Жовтих Вод, Вінниці, Чернівців і Дніпропетровська.

Від Олександрії виступали кандидат у майстри спорту Данило Крисько (міні-баггі з об'ємом двигуна до 210 куб.см) і майстер спорту Сергій Вялих (баггі до 1600 куб.см).

Крисько зайняв 1 місце в групі "старші юнаки". Він виграв два фінальних заїзда з трьох, зумівши обійти чемпіона України 2014 Дмитра Антошина з Маріуполя.

Вялих зазнав аварії, побив автомобіль і зійшов з гонки. Фізичних ушкоджень у гонщика немає.

Раніше Крисько взяв золото на 2-му етапі Чемпіонату України з автокросу 21 червня в Чернівцях.