Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 25 травня 2015
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2015/05/25/na-kirovogradschini-podatkivtsi-viluchili-nezakonni-sigareti-na-110-tisjach-griven.htm
новини, 25 травня 2015

На Кіровоградщині податківці вилучили незаконні сигарети на 110 тисяч гривень


21 травня 2015 року в рамках всеукраїнської операції «Акциз – 2015» працівниками слідчого і оперативного управлінь Головного управління ДФС у Кіровоградській області спільно з працівниками УСБУ в Кіровоградській області проведено невідкладні слідчі дії в м. Кіровограді, в ході яких вилучено 1000 блоків незаконно виготовлених тютюнових виробів виробництва Росії.


Загальна вартість вилучених фальсифікованих підакцизних товарів становить 110 тисяч гривень.


За вказаним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості та розпочато кримінальне провадження, за ч.1 ст.204 Кримінального кодексу України.


Слідчим та оперативним управліннями фіскальної служби області систематично особлива увага приділяється детінізації ринку підакцизних товарів та виявлення кримінальних правопорушень у вказаній сфері.


Прес-служба ГУ ДФС у Кіровоградській області


4495Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: