Переможцем Кубку України з бейсболу стала Кіровоградська команда КНТУ, про це повідомляє Спортивна Кіровоградщина
Завершився розіграш кубка України з бейсболу 2014 року. У фінальному протистоянні до трьох перемог зустрічалися кіровоградський «КНТУ» і «Західний Вогонь» (Рівне). На минулих вихідних в Рівному, нагадаємо, кіровоградська команда святкувала перемоги з рахунком 16:0 і 9:6. Тож для завоювання трофея потрібна була одна перемога. І «КНТУ» її здобув – 8:1. Тож впевнено в трьох матчах здобули кіровоградці три перемоги.