В Олександрії відбудеться акція з обміну фотографіями "Фотосушка".
Захід під організовує волонтер Діана Штейнбрехт, пише «Моя Олександрія».
Суть акції проста. Між деревами натягнуть мотузки, на яких за допомогою прищіпок закріплять фотографії України - міста, річки, пейзажі, обряди, люди, що завгодно. Будь-який учасник може повісити свої роботи, а в обмін забрати будь-які інші. Свою фотографію бажано підписати, залишити на звороті координати для зв'язку або незвичайне послання її майбутньому володарю.
Брати участь в акції може будь-хто: фотограф, любитель або професіонал, і просто людина, яка любить знімати. Знімки повинні відповідати заданій тематиці. Будь-який прояв насильства, заклик до національних чвар, політичний аспект і надмірна відвертість - виключаються.
Акція пройде на площі Леніна цієї суботи, 7 лютого, з 13 до 15 годин.
Cушка - це популярний міжнародний проект з обміну фотографіями. Вперше "Фотосушку" влаштували в 2011 році в Санкт-Петербурзі у дворі газети "Известия".
Нагадаємо, також у суботу в місті відбудеться благодійний автоквест "Ні війні, тільки мир".