Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 6 лютого 2015
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2015/02/06/minulogo-misjatsja-do-servisu-puls-nadiishlo-tri-zvernennja-vid-platnikiv.htm
новини, 6 лютого 2015

Минулого місяця до сервісу «Пульс» надійшло три звернення від платників

Кіровоградська ОДПІ повідомляє, що в січні 2015 року до сервісу «Пульс» надійшло 3 звернення від платників стосовно роботи Кіровоградської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області, повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДПІ. 

Інформація, що надходила на сервіс «Пульс» перевірена, відповіді надані своєчасно та вжиті відповідні заходи.

Фахівці Кіровоградської ОДПІ нагадують, що антикорупційний проект «Пульс» працює з метою подолання корупції, ліквідації перешкод, що заважають створенню сприятливого бізнес-клімату, усунення непорозумінь у спілкуванні громадян із посадовими особами органів Державної фіскальної служби України усіх рівнів.

Платники можуть відкрито повідомити про неправомірні дії чи бездіяльність працівників відомства. Крім того, клієнти, які бояться наслідків звернення на сервіс «Пульс», мають змогу анонімно залишити інформацію для подальшого обов’язкового розгляду. Після звернення на сервіс «Пульс» заявник протягом трьох днів отримує в телефонному режимі роз’яснення з порушеного ним питання.

Номер цілодобової телефонної лінії сервісу «Пульс» для клієнтів податкової та митниці: (044) 284-00-07.

1931Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: