Вчора, 4 лютого, відбулася робоча зустріч заступника Кіровоградського міського голови Сергія Васильченка з представниками розважальних закладів міста, а саме нічних клубів “Весна”, “Вельвет”, “Распутін”, “Джунглі”, повідомляється на сайті міської ради.
Предметом обговорення на зустрічі стала вимога обласного управління внутрішніх справ щодо обмеження режиму роботи розважальних закладів міста Кіровограда у вечірній та нічний час. Під час наради також порушувалось питання контролю за перебуванням осіб, які не досягли 18 років, у закладах подібного типу. Представники розважальних установ запевнили, що у кожному з клубів є обов'язковою паспортна перевірка молоді.
Під час наради Сергій Васильченко звернув увагу керівників закладів на необхідності обов'язкового дотримання графіків роботи закладів та попередив про обов’язкові перевірки і персональну відповідальність.
Вчергове заступник міського голови закликав керівництво клубів дотримуватися режиму тиші та обмеження розважальних програм в дні жалоби.
У свою чергу, представники розважальних закладів висловили пропозицію щодо посилення роботи в місцях відпочинку у вечірні та нічний час патрульної служби УМВС. З огляду на складну суспільно-політичну ситуацію в країні Сергій Васильченко вніс пропозицію щодо здійснення контролю розважальних закладів силами військового патруля. Пропозиція була одноголосно підтримана.