Олександрійське громадське формування "Славутич" збирає книги для українських солдатів, що знаходяться в зоні АТО.
Про це повідомляється на сайті"Славутича", пише «Моя Олександрія».
Волонтери повідомляють, що хлопці вже давно просять привозити книги, які б давали розраду в хвилини відпочинку.
Воїни АТО читають українські вірші та детективи.
"Якщо у вас вдома є книги з історії України, книги українських поетів, детективи або пригодницькі книги українською мовою, які вже прочитали ви і ваші діти -. Поділіться з хлопцями на фронті Особлива подяка тим людям, кому вдасться принести розповідь Володимира Сосюри" Третя рота ", адже саме цей письменник і поет був родом з Донбасу, української землі Наші солдати повинні знати, за що воюють, повинні відчути, що Донбас -. це теж Україна", сказано в повідомленні.
Нагадаємо, волонтерська група "Славутич" приймає передачі в двох точках: редакція газети "Вільне Слово" на вулиці Шевченка, 74 і бухгалтерія нафтобази (колишнє кафе МІ-2 біля автовокзалу).