Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 5 лютого 2015
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2015/02/05/kolektivu-prokuraturi-kirovogradschini-predstavili-novogo-kerivnika.htm
новини, 5 лютого 2015

Колективу прокуратури Кіровоградщини представили нового керівника

Вчора, 4 лютого, заступник Генерального прокурора України Олег Бачун представив колективу нового керівника – старшого радника юстиції Анатолія Коваленка, повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Захід відбувся за участі керівництва органів влади, місцевого самоврядування, правоохоронних і судових структур, представників ЗМІ та громадськості.

Розпочинаючи свій виступ, Олег Бачун запросив присутніх вшанувати хвилиною мовчання пам'ять Героїв, полеглих за Україну. Після чого ним оголошено наказ Генерального прокурора України від 3 лютого, яким Анатолія Коваленка призначено прокурором Кіровоградської області. 

В ході представлення Олег Бачун коротко зупинився на нагальних питаннях роботи наглядового відомства регіону та змінах в системі органів прокуратури в цілому. «В області є позитивні напрацювання, зокрема боротьба з корупцією серед чиновників, при цьому потребують доведення до логічного завершення резонансні провадження, особливо по подіям місцевого Євромайдану. Законні рішення в судах по кожному такому провадженню доведуть суспільству ефективність вашої роботи», - підкреслив Олег Володимирович.

Своєю чергою, присутні керівники органів влади та місцевого самоврядування привітали Анатолія Івановича з призначенням на посаду, побажавши йому гідно винести усі випробування на новому робочому місці. 

Водночас прокурор області наголосив, що усвідомлює високу відповідальність керувати наглядовим відомством регіону у важкі часи та подякував очільникам країни та Генеральної прокуратури за надану довіру. Він також окреслив пріоритети роботи прокуратури за його керівництва: «Пріоритети прості, корисні для держави та зрозумілі для суспільства. У взаємодії з органами влади, місцевого самоврядування, правоохоронної системи та за обов’язкової участі громадськості вивести державу та рідну Кіровоградщину на новий європейський рівень».


1106Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: