Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 3 лютого 2015
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2015/02/03/fininspektori-kirovogradschini-vijavili-porushen-na-sumu-maizhe-900-tis-grn-pid-chas-revizii-kp-koordinatsiinii-tsentr-po-obslugovuvannju-naselennja-pri-dol.htm
новини, 3 лютого 2015

Фінінспектори Кіровоградщини виявили порушень на суму майже 900 тис. грн під час ревізії КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення» при Дол

Фахівці Держфінінспекції в Кіровоградській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення» при Долинській міській раді виявили порушень на суму майже 900 тис. грн. повідомляє прес-служба Держфінінспекції в Кіровоградській області.

Так, через невжиття заходів щодо погашення заборгованості з споживання населенням комунальних послуг та за оренду комунального майна підприємство недоотримало доходів на суму майже 460 тис.грн; з порушенням чинного законодавства проводилися операції з ресурсами, внаслідок чого втрачено понад 90 тис.грн бюджетних коштів.

Окрім цього встановлено факти нестачі на даному комунальному підприємстві основних засобів. Зокрема фінінспекторам не пред’явлено сміттєвоз та відвал для прибирання снігу на загальну суму 340,7 тис. гривень. 

Про результати ревізії поінформовано Долинське МРВ УСБУ в Кіровоградській області, Долинське РВ УМВС України в Кіровоградській області, УДСБЕЗ УМВС України в Кіровоградській області.


1990Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: