Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 3 лютого 2015
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2015/02/03/aktivisti-trudovoi-solidarnosti-privezli-dopomogu-biitsjam-ato.htm
новини, 3 лютого 2015

Активісти «Трудової солідарності» привезли допомогу бійцям АТО

Завдання забезпечення українських військових сьогодні значною мірою взяло на себе суспільство: громадські організації, волонтери та мільйони небайдужих українців. Днями активісти всеукраїнської незалежної профспілки «Трудова солідарність» привезли повний мікроавтобус гуманітарної допомоги в міста Костянтинівку та Артемівськ Донецької області, де служать багато хлопців з Кіровоградщини, повідомляє прес-служба всеукраїнської незалежної профспілки «Трудова солідарність».

 Профспілковці постійно контактують із земляками, які зараз несуть службу в зоні АТО, тож склали список всього найнеобхіднішого нашим бійцям. Активісти зібрали кошти, одяг, харчі та ще багато чого корисного на фронті. Придбали вкрай потрібний військовим генератор, ліхтарі та обігрівачі, картки поповнення рахунку. Передали бійцям з Кіровоградщини теплий одяг і білизну, спальні мішки та маскувальні халати, м'ясо, сало, консерви, овочі, крупи, олію, цигарки, воду, каву, чай тощо.

Жінки та дівчата з міста Долинської порадували військових смачними домашніми стравами: варениками та вінегретом, апетитною випічкою, консерваціями та соліннями. Для підтримання здоров’я та бойового духу бійців волонтери-профспілковці вручили їм ящики з фруктами, мед і шоколад. 

«Трудова солідарність» постійно допомагає українським бійцям та їхнім сім’ям. З першої хвилі мобілізації профспілковці захищають трудові права українських військових. Зокрема всеукраїнський профспілковий Центр правової допомоги військовослужбовцям, що діє в Кіровограді, надає всебічну юридичну підтримку учасникам АТО та членам їхніх родин. 


1984Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: