Завдання забезпечення українських військових сьогодні значною мірою взяло на себе суспільство: громадські організації, волонтери та мільйони небайдужих українців. Днями активісти всеукраїнської незалежної профспілки «Трудова солідарність» привезли повний мікроавтобус гуманітарної допомоги в міста Костянтинівку та Артемівськ Донецької області, де служать багато хлопців з Кіровоградщини, повідомляє прес-служба всеукраїнської незалежної профспілки «Трудова солідарність».
![](/data/articles/004/873/4873/images/2336/medium-3775.jpg)
Жінки та дівчата з міста Долинської порадували військових смачними домашніми стравами: варениками та вінегретом, апетитною випічкою, консерваціями та соліннями. Для підтримання здоров’я та бойового духу бійців волонтери-профспілковці вручили їм ящики з фруктами, мед і шоколад.
«Трудова солідарність» постійно допомагає українським бійцям та їхнім сім’ям. З першої хвилі мобілізації профспілковці захищають трудові права українських військових. Зокрема всеукраїнський профспілковий Центр правової допомоги військовослужбовцям, що діє в Кіровограді, надає всебічну юридичну підтримку учасникам АТО та членам їхніх родин.
![](/data/articles/004/873/4873/images/2337/medium-3776.jpg)
![](/data/articles/004/873/4873/images/2338/medium-3777.jpg)