Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 2 лютого 2015
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2015/02/02/prokuratura-initsijue-pitannja-zbilshennja-teritorii-prirodoohoronnih-zon-kirovograda.htm
новини, 2 лютого 2015

Прокуратура ініціює питання збільшення територій природоохоронних зон Кіровограда

Прокуратура області ініціювала перед органами місцевого самоврядування та виконавчої влади включення ряду територій зелених насаджень у місті Кіровограді до об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення з подальшим виготовленням відповідної документації, повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Такого роду ініціатива зумовлена тим, що значні масиви зелених насаджень у місті залишаються незахищеними державою, оскільки офіційно не визначені територіями, вирубку чи забудову яких заборонено.

До вказаного переліку необхідно віднести зелені масиви в районі вулиць Московської, Будівельників, парків Перемоги, Космонавтів та інші.

Прийняття органами місцевого самоврядування зазначеного рішення з подальшим виготовленням відповідної документації стане «імунітетом» зелених зон від зменшення та несанкціонованої вирубки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прокуратурою області пред’явлено позовні заяви про зобов’язання Кіровоградської міськради встановити межі Зеленого соснового масиву в районі вул. Лісопаркова та визнання незаконними державних актів на право власності на земельні ділянки, відведені під будівництво.


2092Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: