Кіровоградські активісти, які повернулися з зони АТО, привезли голові ОДА подяку від 17-го батальйону.
Бійці віддячили Сергію Кузьменку за оперативну допомогу, повідомляє кореспондент Новин Кіровоградщини.
Нагадаємо, минулого тижня кіровоградські волонтери, дізнавшись про погіршення ситуації на сьомому блокпосту, де служать бійці 17 батальйону, вирішили негайно рятувати земляків. По допомогу звернулись в облдержадміністрацію. Вже через пару годин волонтери отримали кошти, пальне, необхідні ліки і відправилися на передову.
Днями активісти повернулись в обласний центр. З зони АТО привезли 6 поранених бійців. Очільник області побажав захисникам найшвидшого одужання та подякував волонтерам за їх роботу.