У Кіровограді відбулося відкриття громадської приймальні з питань прав людини.
Це реалізація спільного проекту кількох громадських організацій, зокрема, Кіровоградської асоціації "Громадські ініціативи", громадських організацій "Територія успіху" та ДЕГО "Флора" (дитяча екологічна організація), пише "Діалог".
Створення приймальні можна вважати прикладом справжнього гуртування й порозуміння кількох проектів задля надання повної та всеохоплюючої юридичної допомоги.
На відкритті були присутніми та виступили представники інших установ та інтитуцій, які є партнерами при вирішенні проблем людей, які опинилися в складних життєвих обставинах — правоохоронних органів, міського центру з обліку безпритульних та ін. Приймальня працюватиме з 9-ої до 18-ої години за адресою: м. Кіровоград,вул. Єгорова, 40.
Треба наголосити, що юридична допомога буде надаватися безкоштовно.
Також громадська організація ДЕГО "Флора" презентувала створений нею мобільний додаток "Спілкування з міліціонером", який допоможе підліткам навчитися поведінці при зустрічі з представниками правоохоронних органів, дасть можливість вивчити відповідні законодавчі акти щодо цього.