21червня близько 17 години, в ході відпрацювання оперативної інформації співробітниками оперативного відділу Кіровоградської виправної колонії управління ДПтС України в Кіровоградській області (№6), спільно з працівниками Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області під час проведення догляду вмісту передачі, яку передавала громадянка К. своєму сину засудженому К., в рибному виробі «Мойва копчена» було виявлено та вилучено поліетиленовий згорток, в якому знаходилась порошкоподібна речовина білого кольору.
Про даний факт було повідомлено до чергової частини Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області та спільно з слідчо-оперативною групою, яка прибула на місце пригоди, було задокументовано факт вилучення даної речовини, повідомляє сектор оперативно-розшукової роботи управління ДПтС України в Кіровоградській області.