Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 29 травня 2013
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2013/05/29/andrii-nikolaenko-pidpisav-memorandum-pro-spivpratsju-z-merom-inchhona-song-iong-gilemom.htm
новини, 29 травня 2013

Андрій Ніколаєнко підписав меморандум про співпрацю з мером Інчхона Сонг Йонг Гілемом

Голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко підписав меморандум про подальшу співпрацю з міським головою Інчхона Сонг Йонг Гілемом під час перебування кіровоградської делегації у Республіці Корея, пише сайт ОДА.


Обидві сторони зацікавлені у налагодженні партнерських стосунків в аграрному секторі та у галузі авіації.

Зокрема, корейська сторона проявила значний інтерес до сільськогосподарського потенціалу Кіровоградської області, а також до освітніх програм для пілотів, яких готує Кіровоградська льотна академія НАУ.

Загалом підписаний меморандум декларує наміри про співробітництво, розвиток і налагодження вже існуючих і нових економічних, культурних та освітніх стосунків між Кіровоградщиною та Інчхоном.

Місто Інчхон є одним із найважливіших та найбільших економічних центрів Республіки Корея. Воно займає третє місце за кількістю населення. Інчхон є важливим транспортним вузлом країни. Там знаходиться найбільший порт на західному узбережжі півострова та найбільший у країні аеропорт.


6405Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: