Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: афіша
Автор: Кіровоград24
Дата: 3 листопада 2022
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/poster/2022/11/03/prezentatsija-zbirki-tekstiv-dlja-teatru-antologija-24-stsenichni-chitannja.htm
афіша, 3 листопада 2022

Презентація збірки текстів для театру "Антологія 24": Сценічні читання

Кіровоград24
&ft1 ​Parade-fest за підтримки European cultural foudation презентує в Кропивницькому збірку текстів для театру "Антологія 24", написаних після 24 лютого. Все, що було «до» втратило сенс. Говорити, дихати, робити театр стало тісно, важко. Але війна в тому числі за ідентичність та за цінності, за нашу свободу. Це стало фундаментом проєкту «Антологія24».

До збірки увійшли п’єси, есеї, щоденникові записи, польові нотатки, віршовані нариси, створені як досвідченими драматургами, так і авторами-початківцями. Відібрали їх відомі практики та теоретикині українського театру. Разом ці тексти складають мапу подій з 24 лютого і до дати дедлайну прийому робіт.

Поєднання сучасної, живої та актуальної драматургії з академічною сценою, це Велика Подія для українського театру. Тож відзначаємо її випуском друкованої книжки «Антологія24» та проведенням сценічних читань текстів зі збірки.

8 листопада 16.00 - Ренат Сєттаров "Музика війни", Музей мистецтв
​(вул. Велика перспективна, 60). Режисер Євген Скрипник

Кажуть, за мить до смерті перед очима людини пробігає усе її життя. Наш герой, військовий із позивним Найк, сам невпинно біжить. Повз власне минуле, повз війну, повз живих та мертвих, реальність та марення. Куди він біжить і що на нього очікує, коли цей біг скінчиться? Це Найк і має з'ясувати. Джаст ду іт, Найку!

9 листопада 18.00 - Юлія Нечай "Турі-рурі", Кроп-хаб (вул. Преображенська, 2).
Режисер Євген Скрипник

Події п'єси розгортаються під час блокади Чернігова — від ранку 24 лютого і впродовж нескінченої доби, коли важко визначити, котра зараз година, день тижня, рік. В підвалі багатоквартирного будинку опиняються різні люди, які миттєво стають єдиним цілим у своєму прагненні жити. Кожен з них встигає пережити стільки неможливих раніше емоцій, раптово винайти у собі неочікувані якості, іноді — навіть здатність до подвигу.

Вхід вільний (за умови обов'язкової реєстрації)
https://forms.gle/oHaabuG7ky11FiXE7

До зустрічі!


6720Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: