Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: афіша
Автор: Кропивницький Гончаренко центр
Дата: 11 жовтня, 11:14
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/poster/2021/10/11/maister-klas-iz-rozpisu-mandal.htm
афіша, 11 жовтня, 11:14

Майстер-клас із розпису мандал

Кропивницький Гончаренко центр

У суботу, 16-го жовтня Софія Христонько проведе у Кропивницькому Гончаренко центрі майстер-клас із точкового розпису мандал. Це древньоіндійська техніка, яка сьогодні набуває популярності, і якою пані Софія майстерно володіє.


Учасники та учасниці, котрі будуть запрошені на захід (початок об 11.3), розпишуть власну мандалу кольорами, кожен з яких має своє значення. Місць лише шість, тому заповніть, будь-ласка, анкету: https://cutt.ly/UE4djFY - і чекайте на повідомлення у Вайбері/Телеграмі, в якому буде запрошення, напередодні, 15 жовтня. Будь ласка, прямо зараз запишіть собі номер телефону центру, щоб ви побачили це повідомлення: 050-884-97-16.

Адреса центру: вул. Велика Перспективна, 4а (другий поверх, вхід збоку). Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні! А щоб бути у курсі програми переглядів фільмів, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop


477Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: