Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: афіша
Автор: Гончаренко Центр Кропивницький
Дата: 7 серпня 2021
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/poster/2021/08/07/ioga-na-dahu.htm
афіша, 7 серпня 2021

Йога на даху

Гончаренко Центр Кропивницький

​Дбати про своє фізичне та психологічне здоров'я можна по-різному. Кропивницький Гончаренко центр запросив кількох найкращих тренерів та тренерок з йоги, щоб вони по черзі, раз на тиждень, проводили для вас йогу на свіжому повітрі. Наступна зустріч - у суботу, 14 серпня. Проводить її відомий хореограф і танцівник Єгор Похиленко - на даху у Гончаренко центрі о 8.30 ранку.

Щоб потрапити на зустріч, будь ласка, заповніть анкету: https://cutt.ly/YQs7Lan - і чекайте на дзвінок-запрошення від адміністраторки центру напередодні, 12-13 серпня, адже кількість місць обмежена!

Важливо: У Гончаренко центрі немає місця, де можна перевдягтися або прийняти душ, тому будь ласка приходьте вже одягнені у зручний, наприклад, спортивний одяг. Гончаренко центр працює за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку, шукайте вивіску.

Слідкуйте за анонсами, записуйтесь на цікаві для вас заходи заздалегідь. Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні. А щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop


2700Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: