Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: афіша
Автор: Гончаренко Центр Кропивницький
Дата: 14 липня 2021
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/poster/2021/07/14/tiha-muzika-vid-sertsja-do-sertsja-vid-dushi-do-dushi.htm
афіша, 14 липня 2021

Тиха музика - від серця до серця, від душі до душі

Гончаренко Центр Кропивницький

Кропивницький Гончаренко центр презентує музичний проект від гурту "Анатомія стихій" - у середу, 28 липня о 18.00 - "Тиха музика - від серця до серця, від душі до душі".


Концерт відбудеться на даху Гончаренко центру, і перед глядачами та глядачками виступатимуть Володимир Лобач, Олексій Іванов та Руслан Дороганич.

Щоб потрапити на концерт, будь ласка, заповніть анкету: https://cutt.ly/JmDH615 - і чекайте на дзвінок-запрошення від адміністраторки центру напередодні, 26-27 липня, бо кількість місць на даху обмежена!

Хто отримає запрошення, будь ласка, приносьте з собою пледи та ковдрочки, щоб зручно і тепло сісти на дерев'яному даху. Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні, але донати (благодійні внески) на користь музикантів вітаються.

Слідкуйте за гуртом в Інстаграмі: "Anatomy of Elements" https://t.me/anatomyofelements
Та підписуйтесь на "Анатомію стихій" у Телеграмі: https://instagram.com/anatomyofelements

Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop


2409Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: