Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: афіша
Автор: Гончаренко Центр Кропивницький
Дата: 20 травня, 14:07
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/poster/2021/05/20/riznomanitnist-kavi-vid-mistsja-viroschuvannja-do-vashoi-chashki.htm
афіша, 20 травня, 14:07

Різноманітність кави: Від місця вирощування до вашої чашки

Гончаренко Центр Кропивницький
 Кажуть, що коли день починається з улюбленого напою - чи то чай, чи то кава, - то і пройде він пречудово. Тому наступний тиждень Гончаренко центр починає з цікавої події, що буде присвячена каві. У вівторок, 25 травня Яна Бевз проведе для всіх бажаючих кавовий лікбез!

Поговоримо про різноманітність кави, про її шлях від місця вирощування до вашої чашки, про види, сорти та інші особливості кави. 
Щоб взяти участь у заході, будь ласка, заповніть анкету: https://cutt.ly/cbMxpgi - і приходьте у Гончаренко центр Кропивницький у вівторок, 25 травня об 11.00 ранку. Ми працюємо за адресою: вул. Велика Перспективна, 4а (другий поверх).

Будь ласка, запишіть собі номер - 050-884-97-16 - це робочий номер телефону Гончаренко центру, якщо потрібно буде щось уточнити.

Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні! Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: 
https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

1294Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: