Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: афіша
Автор:
Дата: 11 березня, 12:32
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/poster/2021/03/11/healthlink-proekt-jakii-rjatue-zhittja-.htm
афіша, 11 березня, 12:32

HealthLink – проєкт, який рятує життя!

Хочете дізнатися про результати цікавого дослідження HealthLink щодо ставлення чоловіків до власного здоров’я? Більше розуміти на міфах та реальності щодо тестування на ВІЛ? І навіть спробувати пройти безкоштовний швидкий тест? Тоді записуйтесь на зустріч, котра відбудеться у п'ятницю, 19-го березня у Гончаренко центрі (початок об 11.00).

Ви познайомитесь із проектом HealthLink, який рятує життя! Спікерка - Олена Мумига, координаторка проєкту HealthLink, представниця благодійного фонду «Повернення до життя».

Проєкт HealthLink покликаний прискорити процес подолання епідемії ВІЛ-інфекції в Україні через можливість швидко і безпечно пройти тест на ВІЛ і почати лікування. Пані Олена розповість про те, як HealthLink змінював життя кропивничан. А після презентації усі бажаючі можуть безкоштовно та безпечно пройти тестування на ВІЛ і отримати бонус! ,-)

Щоб ми вам зателефонували, запросили і пояснили, де працює Гончаренко центр, заповніть будь ласка анкету: https://cutt.ly/nzxgAT9 Адреса центру: вул. Велика Перспективна, 4а (другий поверх).

Всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні! Щоб бути у курсі новин і подій, підписуйтесь на нашу ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop а також на канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та профіль в Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop

366Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: