Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: афіша
Автор: Гончаренко Центр Кропивницький
Дата: 2 березня, 20:09
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/poster/2021/03/02/vchimosja-grati-u-magic-the-gathering-.htm
афіша, 2 березня, 20:09

Вчимося грати у "Magic the Gathering"

Гончаренко Центр Кропивницький

Хочеш відчути себе магом та чарівником? На кілька годин перетворитися на володаря казкових істот та всесильних заклять? Тоді записуйся на зустріч, котру проведе у суботу, 13-го березня у Гончаренко центрі Нікіта Работнов, керівник клубу настільних ігор "Cardborder". Будемо вчитися і грати у "Magic: The Gathering".

Це колекційна карткова гра, котру створив у 1993 році Річард Гарфілд. У неї можуть грати як двоє людей, так і більше. Кожна гра має вигляд боротьби між чаклунами, які використовують закляття та артефакти. Кожен має використовувати свою колоду, тож на зустріч 13-го березня Нікіта Работнов принесе всім колоди карт. Якщо маєте свою, то беріть.

Отже, у суботу, 13-го березня у Гончаренко центрі об 11.00 будемо вчитися грати у "Magic the Gathering". Гра розрахована на людей від 15-ти років і старших. Зустріч проходитиме оф-лайн, реєстрація на участь триває до 21.00 неділі, 11-го березня, - вам потрібно дати кілька відповідей на питання ось за цим посиланням: 
https://cutt.ly/RlMpMeE

З огляду на карантин, ми запросимо до гри тільки 20 осіб! Відбір - на конкурсній основі, з огляду на вашу мотивацію! Ті, хто буде відібраний до участі, отримають персональні запрошення телефоно у п'ятницю, 12-го березня (чекайте, вам зателефонують). До речі, якщо ви не зможете завітати до Гончаренко центру, то заходьте у "
Cardborder", вони працюють постійно! 

Ще раз нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні! 
Щоб бути у курсі новин і подій, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та профіль в Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop 

413Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: