Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: афіша
Автор: Микола Правда – науковий співробітник Кіровоградського обласного художнього музею
Дата: 20 травня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/poster/2019/05/20/v-hudmuzei-rozgornuto-ekspozitsiju-dotik-do-mrii-do-dnja-evropi-v-ukraini.htm
афіша, 20 травня 2019

В худмузеї розгорнуто експозицію «Дотик до мрії» до Дня Європи в Україні

Микола Правда – науковий співробітник Кіровоградського обласного художнього музею


17 травня 2019 в обласному художньому музеї розгорнуто експозицію «Дотик до мрії» до Дня Європи в Україні.


Кожну третю суботу травня громадськість відзначає День Європи                       в Україні. Це відносно нове свято спонукає українців до розуміння тих європейських прагнень задекларованих українським урядом та затверджених                  в Конституції України. Відзначенням цього свята українці повертають себе                     в сім’ю європейських народів, пізнають європейські цінності країн-партнерів. 


Зміна вектору політичної свідомості у бік цінностей західної цивілізації вплинула на спрямування політичного процесу від стагнації до прогресу                          і процвітання шляхом реформування та поглиблення інтеграційних процесів між Україною та Європейським союзом. Визначаючи провідну роль європейських цінностей, як критеріїв для виміру значущості та діяльності людини. Європейський вектор розвитку значно розширив горизонти для пізнання світу та розвитку економіки. 


В експозиції представленій до огляду відвідувачам музею запропоновано оглянути роботи С.А. Дриги (1944) «Вогні Валкенбурга», 1999; «Ранок                         в Антверпені», 1999; «Tratoria Soprano. Krakow», 2005 та В.О. Білоуса (1944) «Форум», 2014; «Міст святого янгола», 2014. В них показана чудова та неповторна міська архітектура та архітектура європейських міст Валкенбурга, Антверпена, Кракова. В експозиції органічно поєднана творчість двох майстрів пензля Сергія Дриги та Володимира Білоуса. Характерною особливістю творчості Сергія Дриги є зображення міських архітектурних образів, що насичені кольором, переповнені повітрям та простором. Роботи Володимира Білоуса становлять певний контраст до робіт Сергія Дриги, вони оспівують фрагменти старовинної архітектури на яку невблаганно наступає сучасна цивілізація.     


               

                                                                                                                                             

                                                               


7890Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: