Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: політика
Автор:
Дата: 25 травня, 14:59
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/politics/2022/05/25/nardep-danutsa-peredav-politsii-kirovogradschini-avtobus-mercedes.htm
політика, 25 травня, 14:59

Нардеп Дануца передав поліції Кіровоградщини автобус Mercedes


Сьогодні, ключі від автобусу Mercedes народний депутат від Кіровоградщини, представник «Слуги Народу» Олександр Дануца передав начальнику Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Роману Козьякову.


«Як громадянин України, як член Комітету з питань правоохоронної діяльності за доручення міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського після повномасштабного вторгнення держави агресора російської федерації разом з Романом Козьяковим та особовим складом, яким він керує намагаємось наближати перемогу. Тож, сьогодні, разом зі своїми друзями ми змогли знайти та придбати комфортний, зручний і такий необхідний транспортний засіб», - розповів Олександр Дануца.


Чи була потреба поліції Кіровоградщини саме в такому транспортному засобі розповів Роман Козьяков: «Потреба дійсно була. Автобус, який ми сьогодні отримали завдяки зусиллям народного депутата Олександра Дануци плануємо використовувати під час виконання різноманітних задач: починаючи від доставки особового складу до певних місць дислокації, а в мирний час, після перемоги, слугуватиме там де буде необхідність».


Цей Mercedes має 50 посадкових місць, кондиціонер, багажні відділення, зручний і легкий в керуванні.


«Можна сказати, що це міжнародний автобус. За реєстрацією він австрійський, але пригнали з Німеччини. Купили ми його разом з моїми хорошими друзями. По-перше ми продали першу марку Укрпошти – голландцю Френку з Роттердаму і він заплатив 1 300 тисячі євро завдатку за автобус. Ми розуміємо, що марки стільки не коштують, але Френк хотів своїми грошима допомогти Україні. Частинна грошей з Праги – українець В"ячеслав Онац заплатив частину коштів, також долучився власними коштами до цієї гарної справи депутат Кропивницької міськради Михайло Бєжан, а купив, зробив ТО автобуса, пригнав його з Німеччини, і ось сьогодні власноруч доставив на плац та передав представникам поліції Ігор Дорофей. Тобто разом зробили корисну справу. Тепер цей автобус слугуватиме нашій поліції і наближатиме Перемогу», - додав народний депутат.


Окрема подяка Офісу президента Володимира Зеленського за допомогу в вирішенні організаційних питань.&ft2        


 

2228Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: