Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: фотогалерея
Автор: Громадська організація "Турбота"
Дата: 21 листопада 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/photo/2023/11/21/dizainerski-sukni-iz-vzhivanih-rechei-pokazali-u-kropivnitskomu.htm
фотогалерея, 21 листопада 2023

Дизайнерські сукні із вживаних речей показали у Кропивницькому

Громадська організація "Турбота"

Друге міське «Upcycling Fashion Show» відбулося з ініціативи Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі в обласній універсальній бібліотеці для шанувальників та шанувальниць моди і свідомого споживання.

Учні та учениці, які опановують професію «Кравець-закрійник», а також волонтери соціального ательє "KROP-СТИЛЬ" презентували публіці дизайнерські вироби, що були створені  з вживаних речей. Ба більше, вони перетворилися у нові речі декору та сучасний одяг!

Спікером дискусій та майстер класів у підготовці до показу став відомий український дизайнер Олександр Працков. Саме він свого часу створив костюми для команди МАЙДАНС нашого міста, а ще є офіційним представником конкурсу краси КОРОЛЕВА УКРАЇНИ у Кропивницькому та керівником школи моделей РІМО.

Тож, зрозуміло, що під час показу відбувся показ від вихованців школи моделей RІМО з колекціями від магазину «Нєпосєда» - «Яскрава осінь»; дизайнерки Негреско Тетяни – «Сяйво Деніма» та «Вишивка і трансформація»; колекція від магазину «Доньки та Сини»; колекція від нового бренд одягу KisSe; колекція від магазину «Вікторія джинс». 

А ще під час заходу відбувся показ зачісок від учнів та майстрів Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі «Beauty modern».  Ще більше насолоди присутнім принесли виступи, які зробили Козачинський Олексій, Наталія Сухачова та Амелія Небесна. 

“Висловлюємо слова подяки у підготовці та проведенні свята обласній універсальній науковій бібліотеці імені Д.І.Чижевського, а також проєкту «Творчі волонтери Кропивницького»”, - пише керівництво Кропивницького ліцею сфери послуг і торгівлі. 

Даний захід є частиною проекту який втілює Ліцей спільно з громадською організацією "Турбота" в рамках партнерської угоди між Aгентством ООН у справах біженців в Україні та громадською організацією "Десяте Квітня"

918Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: