Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: фотогалерея
Автор: КЗ «Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради», куратори виставки – Ірина Лягул, Оксана Віжевська
Дата: 29 вересня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/photo/2023/09/29/vidkrilas-personalna-vistavki-mistetskih-tvoriv-oksani-kaljuzhnoi-pisala-kalina-listi-z-ukraini-.htm
фотогалерея, 29 вересня 2023

Відкрилась персональна виставки мистецьких творів Оксани Калюжної «Писала калина листи з України»

КЗ «Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради», куратори виставки – Ірина Лягул, Оксана Віжевська


28 вересня 2023 року у КЗ «Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради» відбулося урочисте відкриття персональної виставки мистецьких творів Оксани Калюжної «Писала калина листи з України».


Оксана Калюжна народилася 07 лютого 1991 року у смт Новгородка Кіровоградської області. Після закінчення місцевої школи продовжила навчання на кафедрі образотворчого мистецтва Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (нині – Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка).  По завершенню отримала червоний диплом, яким дуже пишається. Нині працює в Театрі Корифеїв начальницею художнього цеху.


Любов до мистецтва та великий багаж знань отримала від тата, художника Степової Еллади – Ігоря Вишніченка. На відміну від батька, художниця працює в зовсім іншій техніці – колаж. Техніка колаж – прийом малювати різним, матеріалом, таким як папір, тканина, рослинні елементи, або вносити їх у роботу. Вона мріяла і працювала над тим, аби бути впізнаваною і її роботи виділялися серед інших. 


В доробку художниці є і живописні твори. Один із них добре відомий жителям Кіровоградщини, а саме «Попелюшка». Адже цей твір увійшов у трійку лідерів та зайняв ІІ місце мистецької акції «Вражаючі образи», яку організував Театр Корифеїв та Музей мистецтв. Цю та інші живописні роботи можна буде переглянути, відвідавши виставку.


На жаль, війна внесла свої корективи у мистецтво і майстрам пензля додалися нові ідеї для креативу. І сьогодні багато художників замість звичних нам полотен створюють свої шедеври на гільзах від снарядів. Оксана Ігорівна не виключення. І як більшість її колег також продає ці арт-об’єкти, аби була можливість ще більш активніше допомагати нашим захисникам виборювати нашу Перемогу!!!


Також відвідувачі мають можливість переглянути інші вироби створені власноруч мисткинею, адже коли людина талановита, то вона талановита у всьому. Оксана Калюжна із живих квітів та сухоцвітів виготовляє різні букети та віночки для декорування приміщень або створення фантастичних образів для світлин.


Учасниця різноманітних мистецьких вернісажів, а також активно бере участь у Великодньому Благодійному Аукціоні, організатором якого є Музей мистецтв.


Команда Музею мистецтв вітає Оксану Калюжну з дебютною персональною виставкою у стінах Музею мистецтв.  Прийміть слова подяки за самовіддане служіння музі та невгамовний творчий пошук. Успіху, приємної критики і великих замовлень!667Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: