Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: фотогалерея
Автор: Кропивницький Гончаренко центр
Дата: 28 вересня, 15:20
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/photo/2021/09/28/trinadtsjatii-festival-molodizhnoi-knigi-na-dvortsovii.htm
фотогалерея, 28 вересня, 15:20

Тринадцятий фестиваль молодіжної книги на Дворцовій

Кропивницький Гончаренко центр

​У Кропивницькому влаштували фестиваль молодіжної книги на вулиці Дворцова - це вже втринадцяте його організували працівниці обласної бібліотеки для юнацтва імені Маланюка та їхні партнери.

З ранку і до після обіду біля бібліотеки просто неба відбувалися концерти, виставки творчих робіт, безкоштовні тестування на ВІЛ-СНІД та різні форми гепатиту, конкурси, квести.

Зокрема, Кропивницький Гончаренко центр влаштував змагання на краще знання англійської мови завдяки настільним іграм, котрі проводила вчителька Інна Лопата. За участь та перемогу діти і підлітки отримували призи. Також всі бажаючі могли сфотографуватися біля банера із лого центру та отримати сувенір на згадку.
"Ми любимо працювати на свіжому повітрі і це вже не вперше приєднуємось до цікавих та масштабних подій у місті", - розповідає директорка Гончаренко центру Вікторія Талашкевич. І дякує бібліотеці за запрошення і партнерство.


419Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: