Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: економіка
Автор: Кіровоград24
Дата: 14 серпня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/economy/2018/08/14/oleksandr-milto-kozhen-mae-zaimatisja-svoeju-spravoju-vi-viroschuete-vrozhai-mi-v-tsei-chas-zapuskaemo-vigidnii-biznes-.htm
економіка, 14 серпня 2018

Олександр Мільто: Кожен має займатися своєю справою! Ви вирощуєте врожаї, - ми в цей час запускаємо вигідний бізнес!

Кіровоград24

Днями в експоцентрі «АгроЕкспо» у Кропивницькому відбувся «ДЕНЬ ПОЛЯ 2018». Протягом дня в рамках програми агровиставки відбувалися демонстраційні покази сільхозтехніки, огляди демо-ділянок, презентації польових дослідів.

Також відбулася насичена ділова програма - спікери представлених на виставці компаній мали можливість презентувати свою продукцію або розповісти про послуги відвідувачам «Дня поля».

Засновник ТОВ «Енергетика майбутнього» Олександр Мільто також мав можливість розповісти про роботу своєї команди та наголосити на головних аспектах діяльності «Energy of the future»: «На сьогодні збудовано та запущено в експлуатацію біля трьох десятків фотоелектричних станцій, а найголовніше – ми почали будувати промислові станції, бо саме таку мету ми собі ставили! Наша група компаній єдина на Кіровоградщині, що здатна якісно збудувати промислову станцію і забезпечити усю потрібну документацію.

І це не все! Наші спеціально навчені працівники здатні, у тісній взаємодії з банком, забезпечити вигідний кредитний ресурс для будівництва об’єкта відновлювальної енергетики. Справа в тому, що електроенергію ви продаєте в мережу в прив’язці до курса Євро, тому банки мають змогу надавати дуже вигідні кредити з процентною ставкою близько 5-7%!!! Отже, кожен має займатися своєю справою! Ви вирощуєте врожаї, - ми в цей час запускаємо вигідний бізнес!».

З метою максимально ефективної співпраці на заході від «Енергетики майбутнього» також були присутні фінансовий директор, експерт з енергетичних питань, менеджер з продажів, а також представники АБ «УКРГАЗБАНК» – стратегічні партнери з питань фінансового ресурсу.

- Дякуємо організаторам «Дня поля 2018 » UA GROUP та Торговий дім «Соєвий вік» за співпрацю та за яскравий захід! Запрошуємо до діалогу!, - пропонує Олександр Мільто.


3473Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: