Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: економіка
Автор: офіційний сайт ОДА
Дата: 24 січня 2013
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/economy/2013/01/24/andrii-nikolaenko-u-stvorenni-industrialnogo-parku-na-bazi-kanatovogo-ne-bachu-zhodnih-perepon.htm
економіка, 24 січня 2013

Андрій Ніколаєнко: У створенні індустріального парку на базі Канатового не бачу жодних перепон

офіційний сайт ОДА

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко, відповідаючи на питання журналістів під час брифінгу. Очільник області зазначив, що це питання обговорюватиметься під час зустрічей уКабінеті Міністрів, тим паче, що стосовно цього проекту Президент давав доручення за результатами поїздки на Кіровоградщину у 2012 році.

- Питання про передачу майнового комплексу аеродрому Канатове в область було вирішено практично на 99%. Наразі, у зв’язку із призначенням нового міністра оборони ми змушені підготувати нові документи, що знову таки мають пройти всі етапи погодження. Але попередньо, на робочому рівні всі документи готові і узгоджені.

За інформацією Андрія Ніколаєнка, наразі є низка охочих до участі у цьому проекті інвесторів. Це – представники американських, європейських та китайських компаній. Андрій Ніколаєнко також відповів на питання стосовно актуальних тем майбутніх співбесід з головами районів. 

- Головна мета подальших зустрічей з керівниками територій – побачити, чи усвідомлює посадовець ключові напрямки державної політики та завдання керівництва держави в напрямку реформування, як планує розвивати територію в цій площині, - зазначив голова ОДА.

4296Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: