У сучасному українському медіапросторі ми спостерігаємо неабияку поетичну активність. Яка вона - сучасна поезія? Які почуття, роздуми і емоції викликає? Що дає нам читання поезії? Відповіді на ці питання намагалися віднайти учасники години поетичного настрою «Найтонших струн душі торкнутись словом», яка пройшла у центральній міській бібліотеці ім. В.Панченка та зібрала у читальній залі учасників розмовного клубу української мови «ГориСлово» - поціновувачів лірики і поетичності.
Поезія – це своєрідна музика, кожна нота якої написана самою душею автора. Вона завжди залишається загадкою, має цілющу силу зцілення, пробуджує почуття, змушує мріяти та досягати того, що здавалася неможливим. А ще вона допомагає нам впоратися зі стресом, який є, на жаль, постійним супутником українців у складні часи, які ми зараз проживаємо. Поезія воєнного часу не тільки описує важкі досвіди й почуття людей, але й допомагає пережити і опанувати їх. Вірші стають способом вираження підтримки і взаєморозуміння.
Члени клубу відкрили для себе світ сучасної української поезії, вслухаючись у його багатоголосся. Говорили про молоду українську поезію, зупинилися на творчості митців рідного краю, декламували свої улюблені поетичні твори, дискутували, обмінювалися враженнями від прочитаного.
Захід став чудовою можливістю поринути у чарівний світ українського поетичного слова, яке відгукується у серці кожного, відчути естетичну насолоду та отримати емоційну розрядку і релаксацію.Запрошуємо усіх охочих до бібліотеки відкритиширокі інтелектуальні та духовні обрії поезії!