29 січня 1918 року відбулася надзвичайно трагічна подія в українській історії – бій під Крутами, який набув для українського народу символічного значення, став легендою, прикладом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну. З метою вшанування пам’яті загиблих під Крутами у бібліотеці-філії №15 відбувся відео-репортаж «Бій під Крутами: історична правда».
Впродовж заходу присутні переглянули відеопрезентацію про долю нащадків героїв Крут. Бібліотекар розповіла про історичні події, що передували цій трагедії, а також про хронологію самого бою. Окрім того, в бібліотеці створено виставку тематичної літератури "Героїв Україна пам'ятає".
![](/data/articles/068/263/68263/images/119063/medium-zobrazhennya_viber_2024-01-27_12-24-30-082.jpg)
![](/data/articles/068/263/68263/images/119064/medium-zobrazhennya_viber_2024-01-27_12-24-29-708.jpg)
![](/data/articles/068/263/68263/images/119065/medium-zobrazhennya_viber_2024-01-27_13-25-24-494.jpg)