Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: культура
Автор: Бібліотека №18
Дата: 30 листопада 2021
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/culture/2021/11/30/schedrii-vivtorok-u-bibliotetsi.htm
культура, 30 листопада 2021

Щедрий вівторок у бібліотеці

Бібліотека №18


"Щедрий вівторок" розпочався у бібліотеці-філії №18 з перегляду книг про тварин та цікавих історій про добрі справи. Бібліотекарі доповнили інформаційну виставку «#ЩедрийВівторок» візитками громадських організацій з захисту тварин, списком ветеринарних клінік та відсилками на сайти громадських організацій з їх координатами. Кожен бажаючий зможе зробити благодійний внесок чи взяти з притулку тварину додому.


До бібліотеки сьогодні приходять і читачі, які дарують книги. Ірина Стародубцева презентувала 15 книг зі своєї домашньої бібліотеки! Дякуємо читачам за підтримку! Валентина Горбань взяла візитки, щоб поговорити з подругами та знайомими щодо благодійних внесків для покращення роботи організацій з захисту тварин.


Дійсно цей вівторок став щедрим на подарунки:) адже до філії завітали депутат міськради Mihail Bezhan та його помічниця Катарина Колева, які підтримують нашу бібліотеку та допомагають урізноманітнити дозвілля дітей. Вони подарували настільну гру "Футбол" та мольберт для презентацій і майстер-класів арт-студії "101 Хобі-Т".


Захоплення читачів і подяка бібліотекарів таким меценатам!

   

1365Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: