Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: культура
Автор: Анна Бородавкіна, завідувачка відділу соціокультурної діяльності
Дата: 5 жовтня 2021
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/culture/2021/10/05/biblioteka-vidkrita-dlja-kozhnogo.htm
культура, 5 жовтня 2021

Бібліотека відкрита для кожного

Анна Бородавкіна, завідувачка відділу соціокультурної діяльності


В останні дні вересни обласна універсальна наукова бібліотека імені Дмитра Чижевського з нагоди відзначення професійного свята провела низку найдвичайно цікавих заходів. Так, в День відкритих дверей понад тисячі кропивничан та гостей міста відвідали чимало інтерактивних акцій, виставок, взяли участь в оглядових екскурсіях-ознайомленнях з відділами, новітніми ресурсами та інформаційними послугами бібліотеки. 


На прибудинковому майданчику книгозбірні бібліотекарі представили нові надходження за 2021 рік під загальною назвою «Книжкові вітрила». Небаченою для багатьох дивовижею від Гете-інституту став пристрій TING, за допомогою якого можна було не лише прослухати тексти німецькою мовою, але й почути різноманітні мелодії та звуки природи, відповідно до змісту книги.   


Відвідувачі книгозбірні в ці дні приймали участь у різноманітних майстер-класах з виготовлення книжкових закладинок «Крафтова майстерня», виготовлення поробок із паперу, «Портрет-нашвидкоруч» (малюнок скетчів), «Пишемо старослов’янською», «Акварельки з побажаннями» від Ольги Краснопольської та «Закладинка 3D ручками». 


Зустрічі з читачами провів відомий в Україні та за її межами прозаїк, майстер пригодницько-містично-детективного жанру Олег Бондар та молода поетеса Ольга Могильда. Консультацію про особливості гарантійного ремонту побутової техніки надала експертка головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Лілія Буднікова. Відкрилася персональна виставка молодої майстрині декоративно-ужиткового мистецтва Інни Дубосар «Відчуття».


Охочі мали можливість перевірити свої знання у вікторинах «Хто звідки? Створюємо літературну мапу України», «Тіло людини», «Автор. Назва. Крапка. Com», «Що ви знаєте про Європу?», «Літературний бутерброд», «Подаруй квітку автору», пограти в інтерактивну гру «Карта-пазл Кіровоградської області» та прийняти участь у квітковому аукціоні.


Найяскравішими подіями тижня стали презентація інформаційно-туристичного порталу Кіровоградщини, який представила директорка ОУНБ імені Дмитра Чижевського Валентина Животовська під час міжнародної виставки «АгроЕкспо», та відкриття творчої виставки словацьких художників «Мелодії весни». Відкрив виставку в бібліотеці Надзвичайний і Повноважний посол Словацької Республіки в Україні пан Марек Шафін.


Детальніше про окремі заходи читайте на блозі бібліотеки і в соціальних мережах Facebook та Instagram.


Ми щиро вдячні тим, хто прийшов нас привітати, і запрошуємо всіх до обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського.2430Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: