Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: культура
Автор:
Дата: 20 липня, 15:33
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/culture/2021/07/20/tri-prichini-chitati-knigi-vlitku.htm
культура, 20 липня, 15:33

Три причини читати книги влітку


Всі знають, що читати корисно. Найбільш очевидні переваги бібліофіла - розвинена уява, натренована пам'ять, великий словниковий запас і широкий кругозір. Але благотворний вплив літератури цим не обмежується. Виявляється, якщо ви проводите вільний час з книгою в руках, то автоматично покращуєте своє здоров'я, знижуєте рівень стресу і стаєте щасливішими.


Дослідники довели, що читання книг - важлива умова для хорошого відпочинку. Не забудьте про це, коли зберетеся у відпустку! Назвемо три основні причини читати книги влітку.


1. Влітку можна читати на свіжому повітрі: будь то дачна веранда, лава у дворі або в парку, балкон або пляж. Вітер освіжає голову, свіже повітря і чистий кисень забезпечують приплив крові до головного мозку, природа насолоджує, спів птахів надихає. Коли ще читається так легко і приємно!


2. Більша частина відпусток припадає саме на літо. Чи збираєтеся на відпочинок в іншу країну або інше місто? Не забудьте прихопити з собою улюблену книгу або нову, чиї сторінки ще зберігають запах друкарської фарби.


3. Влітку простіше знайти тишу і усамітнення, які так необхідні для читання. Можна щоранку втікати на пару годин від повсякденних турбот в парк або на літню веранду улюбленого кафе. І читати, читати, читати!


На книжковій виставці «Літнє читання для серця і розуму» працівники бібліотеки №5 підібрали для Вас кращі книги з літнім настроєм, які зроблять Ваше дозвілля не тільки приємним, але змістовним і корисним.


Детальніша інформація на сайті нашої бібліотеки: http://biblioteka-filiya5.edukit.kr.ua/


990Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: