Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: культура
Автор: Бібліотека-філія №21
Дата: 17 червня, 15:46
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/culture/2021/06/17/v-kropivnitskii-bibliotetsi-ditei-vchili-organizovuvati-demokratichni-vibori.htm
культура, 17 червня, 15:46

В кропивницькій бібліотеці дітей вчили організовувати демократичні вибори

Бібліотека-філія №21


Сьогодні в бібліотеці-філії №21, що в Кропивницькому,  для маленьких читачів була організована  гра-імітація «Голосування для найменших». 


Захід проведено в рамках участі в Міжнародному польсько-українському  освітньому проекті «Цілі сталого розвитку: інтеграція європейського досвіду в культурно-освітні заклади України».   Гра покликана сформувати  критичне мислення у дітей і навчити  свідомо робити вибір. Під час гри бібліотекарі ознайомили  дітей з правилами голосування в демократичній країні. Перш ніж діти почали  голосувати  вони дізналися, що вибори, як правило, є анонімними, тобто бюлетені з прізвищами осіб, яких обирають, виборці не підписують. Потрібно лише позначити хрестиком той варіант, який найбільш для них прийнятний. Учасники отримали виборчі бюлетені і, як справжні виборці, мали змогу проголосувати. Всі дружно взяли  участь в підрахунку голосів.


Таким чином діти наочно  познайомилися  з організацією виборчого процесу в демократичній країні та з основними атрибутами виборів.


1082Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: