Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: культура
Автор: Бібліотека-філія №2
Дата: 2 квітня, 15:58
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/culture/2021/04/02/biblioteka-zaproshue.htm
культура, 2 квітня, 15:58

Бібліотека запрошує

Бібліотека-філія №2


7 квітня 2021 року в бібліотеці-філії №2 відбудеться День інформації "Мистецтво бути здоровим".


Всі охочі зможуть дізнатися як правильно дбати про своє здоров'я, отримати корисну та цікаву інформацію. Програма Дня  включає різноманітні заходи: презентацію книжкової виставки-заклику «Здоров’я сьогодні  і на все життя!», проведення інформаційного міксу «Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати», що складається з декількох частин: калейдоскопу корисних порад «Культура здоров’я», гри-вікторини «Я – моє здоров’я – моє життя», відео-перегляду «14 фактів про здоров’я людини та стимул до здорового способу життя».


Відбудеться знайомство з реальними історіями з багаторічної практики лікаря-ординатора у формі книги за рецептом Адама Кея «Буде боляче. Таємні щоденники лікаря-ординатора». Дізнаєтесь про будні супергероїв у білих халатах, приправлені тонким англійським гумором та щирим співпереживанням. Тож приготуйтеся до того, що буде трішки боляче, смішно, сумно та загалом більш ніж просто захопливо.


Користувачі бібліотеки зможуть взяти участь у бесіді «Вплив стресу на здоров’я», отримати корисні поради про здоровий спосіб життя в традиціях українського народу.


Для юнацтва підготовлена інтерактивна вікторина «Дивовижні факти про людину». Завершиться День інформації  фотосесією з атрибутами на підтримку здорового способу життя «# Здоров’я».


321Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: