Дата: 23 лютого 2015
спорт, 23 лютого 2015

Вихованці «Зірки» 2001 р.н. – переможці відкритої першості Академії

Сайт ФК "Зірка"

У Кіровограді завершилася Відкрита першість Академії ФК «Зірка» серед юнаків 2000-2001 років народження з футболу, що вперше була організована Академією клубу задля перегляду обдарованих юних футболістів. Змагання тривали два дні поспіль, 21-22 лютого, на верхньому полі зі штучним покриттям стадіону «Зірка».

Право поборотися у фіналі за перемогу серед шести команд-учасниць отримали кращі колективи своїх груп. Лідером групи «А» стали вихованці ДЮСШ міста Шпола, які мінімально перемогли нашу команду 2000 р.н. – 1:0, і здолали суперників із ДЮСШ м. Ставище з рахунком 2:1.
Групу «Б» очолили вихованці Андрія Горбаня з футбольної академії «Зірки» (2001 р.н.), розгромивши футболістів ДЮСШ м. Городище (7:1) і декласувавши команду ДЮСШ м. Звенигородка (9:0).

Фінал видався рясним на голи. Вже на 5-ій хвилині кіровоградці були попереду. В одній із перших атак шполянці сфолили у штрафній на Владиславові Штанькові. Удар із 11-метрової позначки успішно реалізував Сергій Грабов. Ще до середини першого тайму гості відновили статус-кво, і знову не обійшлося без пенальті. Сталося це після того, як у необов’язковому моменті воротар червоно-жовтих Владислав Осіпов порушив правила на суперникові у власній штрафній зоні. Вдруге підопічні Андрія Горбаня забили на 21-ій хвилині. Атака розпочалася з глибини поля звідки був простріл на Штанька. Владислав випередив захисників, обіграв воротаря і влучним ударом вразив ворота шполянців.

Другий тайм теж розпочався з атак кіровоградців, які мали декілька нагод відзначитися, але в одному моменті майстерність проявив голкіпер суперників, в іншому нашим юним футболістам забракло влучності. Та до фінального свистка рахунок змінювався ще двічі, в обох випадках на користь кіровоградців. Третій м’яч у ворота гостей забив Владислав Фіофілатов, вдало замкнувши кутовий. Остаточну крапку у фінальній грі поставив Штанько, який вчетверте засмутив воротаря шполянців.

Природньо, що і більшість індивідуальних відзнак отримали футболісти академії 2001 р.н.: кращим нападником турніру став Владислав Штанько, кращим бомбардиром – Андрій Савицький. Лише нагороду «Кращий півзахисник» було вручено гравцеві шполянської ДЮСШ Богдану Гичці.
У грі за третє місце футболісти ДЮСШ м. Ставище без проблем здолали футболістів із Городища – 7:0.