Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Кіровоградський обласний центр зайнятості
Дата: 5 грудня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2023/12/05/jak-zahistiti-sebe-vid-znizhennja-zarplatni-chi-perevantazhennja-robotoju-uklasti-trudovii-dogovir-.htm
суспільство, 5 грудня 2023

Як захистити себе від зниження зарплатні чи перевантаження роботою? Укласти трудовий договір!

Кіровоградський обласний центр зайнятості


Що ви втрачаєте, працюючи без укладення трудового договору? Незадекларована праця - це не тільки порушення закону, а й втрата прав і гарантій для працівників.


Якщо ви працюєте без трудового договору, ви не можете розраховувати на гарантовані оплачувані відпустки, лікарняні, компенсацію в разі нещасного випадку. Ви також не маєте захисту від свавільного звільнення, зниження зарплати, перевантаження роботою. Не дайте себе обдурити роботодавцям, які пропонують вам працювати без трудового договору, із зарплатою «в конверті» або за цивільно-правовими договорами.


Вимагайте оформлення трудових відносин відповідно до закону!


Задекларована праця - це ваше право і ваша вигода!


Трудовий договір: Твій пасок безпеки у світі праці (трудовий договір не гарантує, що права не будуть порушені, він дає можливість їх захистити)


Шукаєте роботу і є бажання переглянути актуальні вакансії? Відвідайте сайт Кіровоградського обласного центру зайнятості або доєднайтеся до телеграм-каналів«Робота зараз: Державна служба зайнятості»та «Робота на Кіровоградщині. Служба зайнятості інформує». Також створеноЄдиний портал вакансій, де щоденно оприлюднюються актуальні вакансії за регіоном чи галуззю.


Є інші питання сфери зайнятості? Контакти тут.


1356Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: