Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Сергій Албул, lb.ua
Дата: 21 вересня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2023/09/21/pidgotovka-do-mozhlivih-blekautiv-moz-vidzvituvalo-pro-zabezpechennja-generatorami-medzakladiv-po-oblastjah-ukraini.htm
суспільство, 21 вересня 2023

Підготовка до можливих блекаутів: МОЗ відзвітувало про забезпечення генераторами медзакладів по областях України

Сергій Албул, lb.ua


Фото: Пресслужба МОЗ


В українських лікарнях вже є 4 095 генераторів, які спрацьовуватимуть у випадку аварійних відключень електроенергії чи блекаутів.


Про це повідомляє пресслужба МОЗ.  Міністерство повідомляє, що медзаклади продовжують отримувати від міжнародних партнерів критично необхідне обладнання для безперебійного електроживлення. Тож найближчим часом генераторів стане ще більше.


“Кожен керівник медзакладу на місці має створити всі умови, щоб генератори функціонували належним чином та забезпечували безперебійну роботу лікарень”, –  зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. 


Окрім того, кожен медзаклад має забезпечити резерв пального для генератора, щонайменше на 5 днів. 


Зазначається, що в разі надзвичайної ситуації завдяки автономним джерелам живлення у лікарнях безперебійно працюватимуть відділення інтенсивної терапії, операційні та критично важливе обладнання, що дозволить рятувати життя пацієнтів. 


Наявність щонайменше 1 генератора в лікарні – вимога Національної служби здоров'я України. 


Нагадаємо, нещодавно британська розвідка повідомила, що існує реальна можливість повторення Росією ракетного терору щодо енергетичної інфраструктури України. Росіяни збільшують темпи виробництва крилатих ракет.

lb.ua


698Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: