Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Кіровоградськийобласний центр зайнятості
Дата: 8 вересня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2023/09/08/ti-jak-vchitsja-poednuvati-vnutrishne-ja-ta-zovnishnii-svit.htm
суспільство, 8 вересня 2023

Ти як? Вчіться поєднувати внутрішнє «Я» та зовнішній світ

Кіровоградськийобласний центр зайнятості


«Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях» -  профконсультаційний груповий захід, що проходитимуть у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» фахівці Державної служби зайнятості для громадян, які перебувають у пошуку роботи, та студентської молоді.


Нагадаємо, що Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», ініційована Оленою Зеленською, має на меті допомогти українцям знайти джерело сили в умовах, у т.ч. й екстремальних, «озброїти» знаннями та навичками щодо піклування про ментальне здоров'я, методик, які необхідно  застосувати у будь-якому місці та у будь-який час для подолання стресу та тривоги, викликаними життєвими кризами, надзвичайними ситуаціями та воєнними конфліктами.


Під час цих заходів передбачається проведення:


-  базових вправ саморегуляції та пошуку ресурсу «Заземлення та фокус»;


-  інтерактивних завдань за принципом «Заряджання акумулятора»;


-  мінілекцій з елементами інтерактивних завдань за протоколом «VIVO» - первинна підтримка у кризових ситуаціях;


-  вправ із соціальної адаптації, відновлення або здобуття нових побутових навичок, де кожен учасник з використанням ресурсоорієнтованої моделі стресодолання BASIC Phотримає індивідуальний код, що допоможе швидко оцінити існуючі стратегії подолання кризи та поточний емоційний стан.

  

Є бажання опанувати прийоми психологічної безпеки та отримати дієві способи зняття стресу? Не зволікайте, навчайтеся, адже стан психологічної захищеності, а також здатність людини «відбивати» несприятливі зовнішні та внутрішні впливи впливають на всі сфери її життя, у т.ч. й на професійну!

  

Ми на зв'язку. Контактитут. Пишіть у Телеграм ПідтримкаДСЗ#12 Кіровоград


893Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: