Надання допомоги пораненим бійцям у госпіталі є надзвичайно важливою та гуманною дією, яка має неоціненний вплив на їхнє одужання та психологічний стан.
Благодійний фонд «Сучасна Україна» - Modern Ukraine спільно з народним депутатом від Кіровоградщини, представником «Слуги Народу» Олександром Дануцею організували та передали фургон з першою частиною допомоги у вигляді води до госпіталю, що у Кропивницькому
Також за сприянням народного депутата було передано 12-ть зручних переносних генераторів, медичні препарати і засоби, спальники і багато чого іншого дуже потрібного для 92-гої окремої механізованої бригади ім. кошового отамана Івана Сірка, 37-ї окремої бригади Морської піхоти, ГУ ДСНС в Кіровоградській області та двом волонтерським центрам Krop:hub Кропивницький та «Разом-ми сила!», хлопцям, які роблять прекрасні машинки на фронт, а також янголам-охоронцям з Канатово.
«Це потрібно для фронту і не лише. Війна триває і підзарядити телефон, щоб зателефонувати рідним чи зарядити дрон - це важливо. Ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо допомагати Збройним Силам України, не послаблюючи своїх зусиль», - додав Олександр Дануца.
![](/data/articles/062/931/62931/images/106204/medium-345425018_153539607611083_3522350962699760510_n.jpg)
![](/data/articles/062/931/62931/images/106205/medium-344790512_797482091764907_8743879447912319862_n.jpg)
![](/data/articles/062/931/62931/images/106206/medium-345012321_269736402213237_4071157449004987962_n.jpg)
![](/data/articles/062/931/62931/images/106207/medium-345055884_288109503565624_8427026827803845772_n.jpg)
![](/data/articles/062/931/62931/images/106208/medium-345269040_234405442558395_6372930705939102667_n.jpg)
![](/data/articles/062/931/62931/images/106209/medium-345159194_1896121834100516_9061972670203569059_n.jpg)
![](/data/articles/062/931/62931/images/106210/medium-343588689_922138895743150_4730788521153384940_n.jpg)