Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор:
Дата: 16 березня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2023/03/16/afonja-zaproshue-.htm
суспільство, 16 березня 2023

Афоня запрошує!


Великий бібліофіл та знавець літератури бібліокотикАфоня запрошує кропивничан та гостей міста до Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського.


Її книжковий фонд складає більше 800 тисяч примірників! Попри війну в книгозбірні щотижнево проходять різноманітні заходи: лекції, презентації, краєзнавчі студії, веб-екскурсії, інформаційні акції та інтерактивні заняття, тренінги та багато іншого. У відділах працюють художні, декоративно-ужиткові і, звісно, книжкові виставки.


В бібліотеці проходять заняття англомовних клубів для дорослих та дітей з різним рівнем знання англійської, а невдовзі відкриється розмовний клуб з французької. 


Низку проєктів бібліотека реалізує завдяки партнерству та підтримці Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та БФ «Безпечне майбутнє». Так, у головному холі книгозбірні розгорнута дитяча точка «Спільно». Цемісце для ігор, навчання та спілкування, читання та натхнення, де кожного дня проводяться кілька майстер-класів та надають консультації педіатрі вчитель-логопед.


Для тинейджерів  працює освітній простір «ChromJunior», в якому за допомогою сучасних багатофункціональних хромбуків діти відкривають для себе можливості ІТ-технологій.


А спеціально для дорослих проводяться засідання Батьківського клубу, де татам і мамам допомагають розуміти своїх дітей, будувати з ними позитивні стосунки та надавати необхідну підтримку.


У партнерстві з Обласним жіночим інформаційним центром під егідою Всесвітнього фонду допомоги дітям-сиротам (WWO) бібліотека реалізує програму «Діти України і війна. Кропивницький», в рамках якої проводяться навчально-розвиткові заняття для дітей від трьох до шести років в інноваційному форматі ElementofPlay. 


На відвідувачів чекають Школа досвідченого споживача та Інформаційна платформа з питань праці. У Клубі робототехніки хлопці й дівчата складають та програмують роботів з конструкторів LegoMindstorms та LEGO Boost. У книгозбірні збираються творче об’єднання «Парус» та літературне об’єднання «Степ», вища народна школа та шанувальники шахів, а поціновувачі кіномистецтва відвідують артхаус клуб «У Чижевського».


Бібліотечне життя вирує! Про анонси та заходи, що проводяться в книгозбірні, можна дізнатися з бібліотечних сторінок в Telegram, Instagram, Facebook, YouTube та сайту закладу.


Записатися в бібліотеку дуже просто, вартість річного абонементу коштує лише 20 гривень. На нових користувачів чекає приємний маленький сюрприз – календарик з Афонею.


Афоня запрошує!


1753Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: