Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Тетяна Колєчкіна, відділ краєзнавства ОУНБ імені Дмитра Чижевського
Дата: 7 вересня 2022
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2022/09/07/parus-zminili-vitrila.htm
суспільство, 7 вересня 2022

Парус змінили вітрила

Тетяна Колєчкіна, відділ краєзнавства ОУНБ імені Дмитра Чижевського


У Кропивницькому початок вересня попри війну зібрав у спільному колі партнерів та давніх друзів головної книгозбірні області – творче об’єднання «Парус» з його незмінною очільницею,  поетесою і громадською діячкою Оленою Надутенко.


На зустріч завітали поети та письменники Тетяна Маркова, Михайло Радкевич, Ірина Кінша, Валентин Карпов, Сергій Шпудейко, Наталя Шмідке, Валентина Саєнко, Микола Ільїн, Олена Мороз. 


На початку зустрічі спільним рішенням було підтримано ідею перейменувати творче об’єднання на україномовний варіант «Паруса»  – «Вітрила».


Сергій Осадчий, голова обласної громадської організації «Об’єднання болгар «Нашите хора»», презентував пісню «Побратими» на слова Олексія Кононенко (переклад болгарською Марія Шандурко). Це була прем’єра пісні.


Творче об’єднання відоме і популярне у місті та області, в науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського проходять зустрічі, презентації книг, альманаху «Крізь час і простір».


«Вітрила» завжди відкриті для нових авторів, виконавців та просто любителів поетичного слова і бардівської пісні. На вересневому засіданні письменники радо зустріли та прийняли до свого дружнього колективу нового члена  – Олександра Затоку.


Зустріч пройшла в душевній, теплій атмосфері.


      

1271Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: