Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Вікторія Талашкевич
Дата: 29 червня, 17:42
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2022/06/29/ponad-desjat-tisjach-paketiv-supiv-za-misjats-prigotuvali-u-kropivnitskomu.htm
суспільство, 29 червня, 17:42

Понад десять тисяч пакетів супів за місяць приготували у Кропивницькому

Вікторія Талашкевич

У межах проєкту «Кулінарні корифеї», що його впроваджує «Прес-клуб реформ» на підтримку спільноти «Годуємо волонтерів!» волонтери і волонтерки нафасували понад десять тисяч сухих супів та борщів, починаючи з 25-го травня.

Кожен пакет – це набір овочів, порізаних, висушених і складених за певним рецептом. В арсеналі спільноти є вермішелевий суп, рисовий, пшеничний, суп із вівсяними пластівцями та гороховими, а також два борщі – традиційний український червоний та зелений.

Загалом, з моменту відновлення роботи спільноти у лютому 2022-го року, волонтери і волонтерки нафасували понад двадцять чотири тисячі пакетів із сухими супами та борщами.

Вже у четвер, 30-го червня відбудеться перший тематичний вебінар «Мистецтво готувати і допомагати», під час якого бажаючі зможуть дізнатися про історію створення ініціативи з приготування сухих супів та борщів у Кропивницькому з 2014 по 2022 роки, а також про те, як зібрати команду та налагодити взаємодію із партнерами, де купити пакети та що має бути на етикетках, як налагодити логістику.

Вебінар відбуватиметься в онлайн-форматі на платформі Zoom у четвер, 30 червня з 14:00 до 15:30.

Організатори просвітницького заходу поділяться рецептурами сухих супів та борщів, а також секретами сушіння зелені та овочів, розкажуть, як чатбот допомагає інформувати спільноту волонтерів, і покажуть, як відбувається фасування сухих супів, печива, сухариків та фруктових енерджайзерів. 
Модеруватиме вебінари партнерка проєкту «Кулінарні корифеї», очільниця Агенції сталого розвитку «Хмарочос» Ірина Ткаченко.

Реєструйтеся на участь за посиланням і отримуйте запрошення на вебінар, який відбуватиметься на платформі Zoom:
https://forms.gle/YvpjHvAZmcaVsY5RA

Для довідки

Проєкт «Кулінарні корифеї» впроваджує ГО «Прес-клуб реформ» за сприяння Програми Розвитку ООН за фінансування Європейського Союзу у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.

627Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: