Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор:
Дата: 29 червня 2022
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2022/06/29/hochesh-pratsjuvati-u-sferi-torgivli-navchaisja-na-kasira-torgovelnogo-zalu.htm
суспільство, 29 червня 2022

Хочеш працювати у сфері торгівлі – навчайся на касира торговельного залу


Бажаєте реалізуватися у сфері роздрібної торгівлі? Державна служба зайнятості пропонує професійне навчання за професією «Касир торговельного залу».


Навчання стартує 04 липня 2022 року. Чому ж навчать викладачі Полтавського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, на базі якого буде проходити навчання. 


Проведенню готівкових та безготівкових розрахунків з покупцями, збереженню грошових коштів, правилам розрахунку та обслуговування покупців, експлуатації контрольно-касових апаратів тощо.


Вас зацікавила ця інформація? Завітайте до найближчого центру зайнятостіі навчайтеся за підтримки служби зайнятості.


Нагадаємо, що для безробітних громадян, зареєстрованих у службі зайнятості, професійне навчання проводиться безкоштовно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. 


Якщо вас зацікавила ця інформація, зверніться до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування або до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28. 


З орієнтовним графіком навчання за іншими професіями, за якими передбачається організація професійного навчання безробітних громадян у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у липні 2022 року, можна ознайомитися тут: https://cutt.ly/3JpR7S1


875Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: