Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Кіровоградський обласний центр зайнятості
Дата: 16 вересня, 11:04
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2021/09/16/jaka-protsedura-otrimannja-dozvolu-na-zastosuvannja-pratsi-inozemtsja-.htm
суспільство, 16 вересня, 11:04

Яка процедура отримання дозволу на застосування праці іноземця?

Кіровоградський обласний центр зайнятості


Законом України “Про зайнятість населення” встановлено, що роботодавці мають право на застосування праці іноземців та осіб без громадянства (далі – іноземці) на території України на підставі дозволів, що видаються регіональними центрами зайнятості. 


Для отримання дозволу роботодавець звертається до центру зайнятості із заявою та відповідним комплектом документів. 


Розгляд документів проводиться за визначеною процедурою. Наказом обласного центру зайнятості затверджено інформаційні та технологічні картки адміністративної послуги з видачі дозволу. З цими картками є можливість ознайомитись на вебсайті Кіровоградського обласного центру зайнятості. 


Слід зазначити, що працівники регіонального центру зайнятості протягом наступного робочого дня після прийняття документів здійснюють їх перевірку на наявність підстав для зупинення розгляду. Якщо такі підстави існують, ініціюється процедура зупинення розгляду заяви та поданих документів. Якщо ні – приймається відповідне рішення. 


Детальніше за посиланням: https://kid.dcz.gov.ua/storinka/informaciyni-ta-tehnologichni-kartky-administratyvnyh-poslug415Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: