Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості
Дата: 13 листопада 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2019/11/13/bezrobitni-kirovogradschini-mozhut-za-3-misjatsi-zdobuti-fah-molodshoi-medsestri.htm
суспільство, 13 листопада 2019

Безробітні Кіровоградщини можуть за 3 місяці здобути фах молодшої медсестри

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості


Роль медсестер в діяльності будь-якого медичного закладу вкрай складно переоцінити. З цієї причини багато жінок віддають перевагу саме цій професії, яка дозволяє подбати про працевлаштування в мінімальні терміни і пред’являє набагато менше вимог, ніж до лікарів.


Молодша медична сестра годує тяжкохворих стежить за використанням та зберіганням предметів догляду за хворими проводить заміну постільної й натільної білизни. До обов’язків молодшої медичної сестри також входить допомога у транспортуванні тяжкохворих та контроль за додержанням хворими та відвідувачами правил внутрішнього розпорядку лікувального закладу.


14 листопада на базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочнеться навчання за професією «Молодша медсестра з догляду за хворими», курс навчання триватиме 3 місяці.


Умовами до направлення на навчання є:

·  повна загальна середня або професійно-технічна освіта;

·  повноліття (не менше 18 років);

·  медична довідка з допуском до професії.


Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.


Якщо вас зацікавила інформація, за більш детальною інформацією про професію звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.1733Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: